O nas

Witam Cię w moim sklepie, jeśli tu trafiłeś to już znaczy dla mnie wiele bo jest to wiadomość, że coś Cię zainteresowało. Jeśli masz pytania lub szukasz czegoś konkretnego zapraszam do kontaktu. A jeśli chcesz poświęcić chwilę by dowiedzieć się czegoś więcej o mojej twórczości jest mi niezmiernie miło.

Zanka to ja i mój przekaz postrzegania piękna i dzielenia się sobą ze światem. Ten sklep to mój sposób na kontakt z wami, na przekaz mojego świata wyrażonego w przedmiotach jakie dla was tworzę. Wierzę ze każdy człowiek przychodzi na świat z własną energią tworzenia, może się ona wyrażać w każdej dziedzinie w życiu.

Ja także przyszłam na świat z taką energią, a wiązała się ona w ten czy inny sposób od zawsze z twórczością artystyczną w dziedzinach plastycznych.

Moje najlepsze wspomnienia wiążą się z ciocią, która uczyła mnie szydełkowania, mamą która szyła z pasją i przy niej stawiałam pierwsze kroki w tworzeniu ubrań , najpierw dla lalek..a także kuzynką która chodziła do Szkoły Plastycznej w której pokoju pełnym obrazów i farb czułam się jak w magicznym świecie i jednocześnie czułam i rozumiałam już wtedy że to jest mój świat.

Małe zdarzenia a tak znaczące jak moment w którym malarz u którego rodzice kupowali obraz do salonu, widząc mój zachwyt małej zaledwie kilkuletniej dziewczynki kiedy byliśmy w jego pracowni podarował mi olejny obrazek z kwiatami. Ten obraz był moim skarbem i motywacją w dążeniu do stworzenia czegoś równie wartościowego i pięknego. Czasami nie zdajemy sobie sprawy jak możemy małym gestem wpłynąć na życie drugiego człowieka szczególnie kiedy jest on jeszcze mały i chłonie naszą energię. Dziękuję za to temu artyście i wszystkim którzy mieli na mnie pozytywny wpływ i pozwolili mi zrozumieć co jest moim powołaniem. Było tych ludzi sporo na mojej drodze i wiele moich marzeń się spełniło. Wykształcenie artystyczne na łódzkiej ASP pod okiem wspaniałych profesorów oraz w świetnej atmosferze wśród moich kolegów i koleżanek ludzi podobnie czujących i odbierających świat , a także później praca projektantki w firmach odzieżowych jak również tworzenie własnych kolekcji ubrań i możliwość udziału w różnych konkursach,pokazach i wystawach. To wszystko doprowadziło mnie do tego miejsca w którym jestem, a jednak czuję się jakbym zaczynała od nowa choć przecież tworzę całe moje życie z potrzeby dawania ludziom radości z posiadania i używania stworzonych przeze mnie przedmiotów. Nowy jest ten sklep i jest wspaniałą możliwością dzielenia się twórczością . Cieszę się że dzięki tej możliwości będę mogła w dostępny sposób prezentować wam moje wyroby. Chciałabym aby moje działania poprawiały wam samopoczucie i inspirowały, aby posiadanie przedmiotów które tworzę sprawiało naturalną radość.

Zanka jest planem rozwojowym, w tej chwili znajdziecie tu biżuterię, a z czasem będę poszerzać mój asortyment ponieważ ogromna ilość pomysłów w mojej głowie domaga się realizacji, a to nadaje mojemu życiu i mi jako projektantowi niezbędny do funkcjonowania rytm którym chcę dzielić się z wami.

 

Certyfikaty i nagrody

Certyfikaty i nagrody

Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z naszej strony, proszę podaj email
FacebookInstagram
Copyright © Zanka 2019
Projekt i wykonanie - Freeline
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij